Aktualności
Ach, co to był za bal w Regionie Kozła? Drukuj Email

Tradycyjny bal Regionu Kozła odbywa się zawsze w ostatnia sobotę karnawału. Tegoroczny  wypadł w dniu 18 lutego i jak zwykle miał miejsce w Domu Kultury w Zbąszynku. Organizatorzy zadbali o to, by jego uczestnicy mieli jak najwięcej atrakcji, by zabawa miała iście szampański  charakter.

Więcej…
 
W Podmoklach Małych odbył się wielki bal sołtysów. Drukuj Email

Doroczny bal sołtysów z Regionu Kozła odbył się w dniu 4 lutego w Podmoklach Małych. Organizatorem tej imprezy  była Rada Sołecka i p. Sołtys – Katarzyna Rychła, którzy zaprosili swoich kolegów do wspólnej zabawy w zmodernizowanej Sali wiejskiej.

Więcej…
 
Ustalenia Konferencji Regionu Kozła – Dąbrówka Wlkp. 31.01.2012 r. Drukuj Email

W dniu 30 stycznia w Centrum Kultury i Folkloru w Dąbrówce Wlkp. odbyła się doroczna Konferencja Regionu Kozła poświęcona rozpatrzeniu wykonania zadań w roku 2011 oraz przyjęciu kierunków działań oraz budżetu na rok 2012.

Więcej…
 
XI Bal Sołtysów Gmin Regionu Kozła Drukuj Email

STOWARZYSZENIE GMIN RP REGION KOZŁA
RADA SOŁECKA W PODMOKLACH MAŁYCH
SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ
DO UDZIAŁU W XI BALU SOŁTYSÓW GMIN REGIONU KOZŁA
DNIA 4 LUTEGO 2012 R. O GODZ. 20.00
W SALI WIEJSKIEJ W PODMOKLACH MAŁYCH

Więcej…
 
Ogłoszenie o zwołaniu konferencji regionu Drukuj Email

Na podstawie §18 pkt. 3 statutu Stowarzyszenia Gmin Rzeczypospolitej Polskiej  REGION KOZŁA
z w o ł u j ę I /XVI/12 posiedzenie Konferencji , które odbędzie się
30 stycznia 2012r. o godz. 1400 w Sali Centrum Kultury i Folkloru w Dąbrówce Wlkp.

Więcej…
 
Kapituła Regionu Kozła podjęła uchwały o nagrodach i budżecie w roku 2012 Drukuj Email

Na swoim zwyczajnym posiedzeniu w dniu  13 stycznia w Zbąszynku – Kapituła RK rozpatrzyła i podjęła szereg uchwał, dotyczących budżetu regionu, dorocznych nagród regionalnych oraz ustalenia terminu zwołania Konferencji Regionu. Jednym z pierwszych punktów obrad było przyjęcie sprawozdań z realizacji zadań w roku poprzednim oraz informacji o wykonaniu budżetu w roku  2011.

Więcej…
 
Posiedzenie Kapituły Regionu Kozła Drukuj Email

Starosta Regionu Kozła zwołuje na dzień 13.01. na godz. 13.00 w Urzędzie Miejskim w Zbąszynku posiedzenie Kapituły Regionu Kozła z następującym porządkiem obrad

Więcej…
 
Zapraszamy na spotkania badmintonowe „GRAND PRIX REGIONU KOZŁA 2012 ” Drukuj Email

Szczegóły w dziale sport

 
Posiedzenie Kapituły Regionu Kozła – Zbąszynek – 23 września 2011 r. Drukuj Email

W siedzibie obecnego Starosty Regionu Kozła – Wiesława Czyczerskiego – burmistrza Zbąszynka odbyła się w dniu 23 września trzecia z kolei w bieżącym roku Kapituła, na którą przybyli burmistrzowie i przewodniczący rad gmin z jednostek stowarzyszonych. Spotkanie to było poświęcone omówieniu  wykonaniu w I półroczu ustalonych przez Konferencję Regionu zadań , w tym wykorzystania środków  z budżetu na rok 2011.

Więcej…
 
Lubuskie Dożynki w Regionie Kozła Drukuj Email

W niedzielę 11 września 2011 r. odbyły się w Dąbrówce Wlkp. XIII Dożynki Wojewódzkie, na które przybyli przedstawiciele chyba całego establishmentu województwa lubuskiego z marszałek Elżbietą Polak na czele. Obecni byli także: Jarosław Sokołowski – wicemarszałek, Stanisław Tomczyszyn – członek Zarządu województwa, Helena Hatka – Wojewoda Lubuski, Jolanta Fedak – Minister Pracy i Polityki Społecznej, Tomasz Możejko – przewodniczący Samorządu Województwa, parlamentarzyści, gospodarze powiatów i gmin, w tym włodarze gmin Regionu Kozła.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 23

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.