Aktualności
Serdecznie zapraszamy do udziału w 40 Biesiadzie Koźlarskiej 27 - 28 września 2014 r. Print E-mail

Serdecznie zapraszamy do udziału w 40 Biesiadzie Koźlarskiej 27 - 28 września 2014 r.

Read more...
 
Jarmark Miodowy Print E-mail
Koło Pszczelarzy z Wolsztyna organizuje w dniu 3 sierpnia na terenie Skansenu w Wolsztynie doroczny Jarmark Miodowy, na który zaprasza pszczelarzy, twórców ludowych, koła gospodyń wiejskich i wytwórców produktów lokalnych. Kontakt: e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it oraz telefon: 668 079 362.
Mile widziani wszyscy producenci lokalni z Regionu Kozła.

Serdecznie zapraszamy
 
48. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych - Kazimierz Dolny Print E-mail

Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym to cykliczna impreza, promująca kulturę ludową i folklor. Jest ona najważniejszym i najbardziej prestiżowym spotkaniem ludowych muzykantów i śpiewaków w Polsce.

Read more...
 
II Spływ Kajakowy - Mochy - Wojnowo - 26 i 27 lipca 2014 r. Print E-mail
Ogłaszamy nabór uczestników na II spływ kajakowy w ramach projektu Kajakowa Aktywna Turystyka - KAJAKTUR, który odbędzie się w dniach 26 i 27 lipca na trasie od Moch do Wojnowa.
W związku z ograniczoną ilością miejsc (20 osób) - niezbędne jest przesłanie karty zgłoszenia, którą można pobrać poniżej. O kwalifikacji uczestnicy zostaną powiadomieni do 18 lipca.
Dowóz kajakarzy nastąpi z bazy kajakowej przy ul. Dolnej w Kargowej, na której będzie można zaparkować swoje samochody.

Karta zgłoszenia

 
PARADA MOTOCYKLOWO - SAMOCHODOWA - BABIMOST 2014 Print E-mail

Zapraszamy na doroczną paradę samochodowo - motocyklową Regionu Kozła , która rozpocznie się w dniu 13 lipca( niedziela) o godz. 10:00 w Babimoście.  Zbiórka uczestników na parkingu przed Centrum Sportu i Rekreacji ul. Żwirki i Wigury 10 A . Zapisy zainteresowanych udziałem w tej imprezie prosimy przesyłać drogą mailową na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it - z podaniem imienia i nazwiska oraz ilości osób w załodze samochodu. Można też zarejestrować się telefonicznie na nr: 602 398 758. Szczegółowy program imprezy przedstawiamy w oddzielnym zawiadomieniu.

 
13. edycja Konkursu Muzyki Ludowej w Kopanicy Print E-mail

13. edycja Konkursu Muzyki Ludowej w Kopanicy rozpoczęła się X Szlakiem Koźlarskim im. Tomasza i Walentego Budłów, zwycięzców Pierwszego Konkursu w 1937 r. [dla przypomnienia warto dodać, iż pomysłodawcą reaktywacji  oraz autorem koncepcji programowej wszystkich 12. powojennych edycji kopanickiego Konkursu, jest Janusz Jaskulski, kustosz MIM Poznań, zaś organizatorem – Władze Gm. Siedlec i GOK Siedlec, przy udziale SML w Zbąszyniu i MIM w Poznaniu).

Read more...
 
Zapraszamy do uczestnictwa w grze komputerowej Print E-mail
Zapraszamy do uczestnictwa w grze komputerowej, stworzonej przez uczniów zbąszyńskiego liceum (Zespół Szkół Nr 1 im. Stefana Garczyńskiego w Zbąszyniu) realizujących projekt e-szkoła, moja Wielkopolska.
 
Tytuł "Kto zagra z Biała Damą?" - LINK DO GRY
 
Zapraszamy wodniaków do udziału w projekcie "KAJAKTUR" Print E-mail
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła we współpracy z Wielkopolską Lokalną Grupą Działania Kraina Lasów i Jezior zapraszają amatorów turystyki kajakowej do udziału w projekcie " Kajakowa Aktywna Turystyka - KAJAKTUR". Pierwsze spotkanie odbędzie się podczas Konferencji Inaugurującej  w Zbąszyniu w dniu 5 czerwca o godz. 10:00 w sali ośrodka "Baszta" przy ul. Garczyńskich 5. Pierwszy spływ kajakowy rzeką Obrą od Kopanicy do Trzciela planowany jest w dniach 14 i 15 czerwca.
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres  Biura Regionu Kozła w Kargowej, 66-120 Kargowa, ul. Rynek 16. Można przekazywać je także mailem na: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

Karta zgłoszeniowa

 
XVI Bieg Kargowiaka Print E-mail

W dniach 22-23 maja 2014r. na terenach przyległych do Gimnazjum w Kargowej rozegrano XVI bieg przełajowy „Kargowiak 2014”.

Udział w zawodach wzięło 632 uczniów, a impreza ta została zgłoszona do ogólnopolskiej akcji Polska Biega. W pierwszym dniu 22 maja 2014r. od godz. 10.00 biegli najmłodsi w kategoriach:  od lat 3 do lat 6, następnie uczniowie klas I do VI szkoły podstawowej oraz uczniowie gimnazjalni. Na zakończenie rozegrano bieg główny na dystansie 1500 m, w którym prym wiedli:

Read more...
 
Zapytanie ofertowe na 150 szt. koszulek Print E-mail
Zapraszamy do składania ofert na wykonanie i dostawę 150 szt. koszulek( T-shirt) oraz 150 czapeczek oznaczonych logo i znakami unijnymi. Na koszulkach ( kolory do wyboru przez zleceniodawcę) należy umieścić napis "XV Rodzinny Rajd Rowerowy Regionu Kozła" z logo pośrodku.
Oferty z podaniem ceny brutto na wykonanie poszczególnych asortymentów prosimy składać do dnia 14.05.2014 r. na adres mailowy: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Termin wykonania i dostawy - do 28.05.2014 r.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 5 of 21




Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.