Aktualności
Zapytanie ofertowe na 150 szt. koszulek Print E-mail
Zapraszamy do składania ofert na wykonanie i dostawę 150 szt. koszulek( T-shirt) oraz 150 czapeczek oznaczonych logo i znakami unijnymi. Na koszulkach ( kolory do wyboru przez zleceniodawcę) należy umieścić napis "XV Rodzinny Rajd Rowerowy Regionu Kozła" z logo pośrodku.
Oferty z podaniem ceny brutto na wykonanie poszczególnych asortymentów prosimy składać do dnia 14.05.2014 r. na adres mailowy: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Termin wykonania i dostawy - do 28.05.2014 r.
 
Pociągi retro na stacji Stefanowo w gm. Zbąszyń Print E-mail

Rada Sołecka Stefanowa z okazji odbywającej się w Wolsztynie w dniach 3 i 4 maja Parady Parowozów postanowiła zorganizować imprezę integracyjną dla mieszkańców wsi, wykorzystując postój składu kolejarskiego na stacji Stefanowo.


Read more...
 
Zapraszamy na XV Rodzinny Rajd Rowerowy Regionu Kozła Print E-mail
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła zaprasza na XV Rodzinny Rajd Rowerowy Regionu Kozła w dniu 31 maja 2014 r. na trasie: Linie( gm. Kargowa), Wojnowo, Stare Kramsko, Nowe Kramsko, Babimost, Podmokle Wielkie, Podmokle Małe, Babimost, Linie.
Rozpoczęcie i zakończenie rajdu nad Jeziorem Linie.
Read more...
 
Zapraszamy do udziału w XIV Festiwalu Kultury Regionalnej Nowe Kramsko 2014 Print E-mail

Zespół Edukacyjny w Nowym Kramsku zaprasza do udziału w XIV Festiwalu Kultury Regionalnej Nowe Kramsko 2014, który odbędzie się 29 kwietnia 2014 r. w Nowym Kramsku. Karta zgłoszenia oraz regulamin uczestnictwa - w załączeniu.

Karta zgłoszenia oraz regulamin uczestnictwa

 
Informujemy o wydaniu nowej płyty "Kolędy i pastorałki" Print E-mail

Urząd Gminy w Siedlcu informuje zainteresowanych folklorem i twórczością ludową o wydaniu płyty "Kolędy i pastorałki", na której znalazły się utwory w wykonaniu zespołów "Perły - Sumsiodki", "Tuchorzacy" oraz "Camerata". Płytę można otrzymać nieodpłatnie w Urzędzie Gminy w Siedlcu oraz Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcu.

  
Zapraszamy na stoisko Regionu Kozła w wielkim kiermaszu turystycznym Print E-mail

Zapraszamy na stoisko Regionu Kozła w wielkim kiermaszu turystycznym, 4-6 kwietnia 2014 r. w ramach XIX Targów Turystki i Wypoczynku Lato 2014.

Szczegóły na www.targilato.pl

 

 

 
Nagrody Regionu Kozła rozdane Print E-mail

Na sobotnim balu Regionu Kozła, który w tym roku miał miejsce w zbąszyńskim „Senatorze”  odbyła się uroczystość wręczenia dorocznych nagród Regionu Kozła. Laureatami , wybranymi przez Kapitułę, zostali:

Read more...
 
Informacja o przebiegu Konferencji Regionu Kozła odbytej w dniu 18 lutego 2014 r. Print E-mail

W dniu 18.02. odbyła się w Zbąszyniu doroczna Konferencja Regionu Kozła pod przewodnictwem starosty RK – Tomasza Kurasińskiego. Zebrani przyjęli sprawozdanie z wykonania zadań oraz budżetu w roku 2013 oraz nakreślili nowe kierunki działań Stowarzyszenia Gmin RP w roku bieżącym. Ze sprawozdania złożonego członkom Konferencji wynikało, że zaprojektowane na rok 2013 przedsięwzięcia oraz zatwierdzone na ich przeprowadzenie środki zostały zrealizowane zgodnie z założeniami. 


Read more...
 
III edycja Regionalnego Konkursu Mikrograntowego Print E-mail
Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła ogłasza III edycję Regionalnego Konkursu Mikrograntowego. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konkursu oraz niezbędnymi dokumentami.

Poniżej dokumenty do pobrania:
 
Posiedzenie Konferencji Regionu Kozła Print E-mail

Posiedzenie Konferencji Regionu Kozła

Zapraszam członków Konferencji Regionu Kozła na posiedzenie, które odbędzie się w dniu 18 lutego 2014 r. o godz. 13.00 w świetlicy campingu Baszta przy ul. Garczyńskich 5, wejście od strony Hotelu Podzamcze.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 5 of 21
Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.