Aktualności
48. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych - Kazimierz Dolny Drukuj Email

Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym to cykliczna impreza, promująca kulturę ludową i folklor. Jest ona najważniejszym i najbardziej prestiżowym spotkaniem ludowych muzykantów i śpiewaków w Polsce.

Więcej…
 
II Spływ Kajakowy - Mochy - Wojnowo - 26 i 27 lipca 2014 r. Drukuj Email
Ogłaszamy nabór uczestników na II spływ kajakowy w ramach projektu Kajakowa Aktywna Turystyka - KAJAKTUR, który odbędzie się w dniach 26 i 27 lipca na trasie od Moch do Wojnowa.
W związku z ograniczoną ilością miejsc (20 osób) - niezbędne jest przesłanie karty zgłoszenia, którą można pobrać poniżej. O kwalifikacji uczestnicy zostaną powiadomieni do 18 lipca.
Dowóz kajakarzy nastąpi z bazy kajakowej przy ul. Dolnej w Kargowej, na której będzie można zaparkować swoje samochody.

Karta zgłoszenia

 
PARADA MOTOCYKLOWO - SAMOCHODOWA - BABIMOST 2014 Drukuj Email

Zapraszamy na doroczną paradę samochodowo - motocyklową Regionu Kozła , która rozpocznie się w dniu 13 lipca( niedziela) o godz. 10:00 w Babimoście.  Zbiórka uczestników na parkingu przed Centrum Sportu i Rekreacji ul. Żwirki i Wigury 10 A . Zapisy zainteresowanych udziałem w tej imprezie prosimy przesyłać drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - z podaniem imienia i nazwiska oraz ilości osób w załodze samochodu. Można też zarejestrować się telefonicznie na nr: 602 398 758. Szczegółowy program imprezy przedstawiamy w oddzielnym zawiadomieniu.

 
13. edycja Konkursu Muzyki Ludowej w Kopanicy Drukuj Email

13. edycja Konkursu Muzyki Ludowej w Kopanicy rozpoczęła się X Szlakiem Koźlarskim im. Tomasza i Walentego Budłów, zwycięzców Pierwszego Konkursu w 1937 r. [dla przypomnienia warto dodać, iż pomysłodawcą reaktywacji  oraz autorem koncepcji programowej wszystkich 12. powojennych edycji kopanickiego Konkursu, jest Janusz Jaskulski, kustosz MIM Poznań, zaś organizatorem – Władze Gm. Siedlec i GOK Siedlec, przy udziale SML w Zbąszyniu i MIM w Poznaniu).

Więcej…
 
Zapraszamy do uczestnictwa w grze komputerowej Drukuj Email
Zapraszamy do uczestnictwa w grze komputerowej, stworzonej przez uczniów zbąszyńskiego liceum (Zespół Szkół Nr 1 im. Stefana Garczyńskiego w Zbąszyniu) realizujących projekt e-szkoła, moja Wielkopolska.
 
Tytuł "Kto zagra z Biała Damą?" - LINK DO GRY
 
Zapraszamy wodniaków do udziału w projekcie "KAJAKTUR" Drukuj Email
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła we współpracy z Wielkopolską Lokalną Grupą Działania Kraina Lasów i Jezior zapraszają amatorów turystyki kajakowej do udziału w projekcie " Kajakowa Aktywna Turystyka - KAJAKTUR". Pierwsze spotkanie odbędzie się podczas Konferencji Inaugurującej  w Zbąszyniu w dniu 5 czerwca o godz. 10:00 w sali ośrodka "Baszta" przy ul. Garczyńskich 5. Pierwszy spływ kajakowy rzeką Obrą od Kopanicy do Trzciela planowany jest w dniach 14 i 15 czerwca.
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres  Biura Regionu Kozła w Kargowej, 66-120 Kargowa, ul. Rynek 16. Można przekazywać je także mailem na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Karta zgłoszeniowa

 
XVI Bieg Kargowiaka Drukuj Email

W dniach 22-23 maja 2014r. na terenach przyległych do Gimnazjum w Kargowej rozegrano XVI bieg przełajowy „Kargowiak 2014”.

Udział w zawodach wzięło 632 uczniów, a impreza ta została zgłoszona do ogólnopolskiej akcji Polska Biega. W pierwszym dniu 22 maja 2014r. od godz. 10.00 biegli najmłodsi w kategoriach:  od lat 3 do lat 6, następnie uczniowie klas I do VI szkoły podstawowej oraz uczniowie gimnazjalni. Na zakończenie rozegrano bieg główny na dystansie 1500 m, w którym prym wiedli:

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe na 150 szt. koszulek Drukuj Email
Zapraszamy do składania ofert na wykonanie i dostawę 150 szt. koszulek( T-shirt) oraz 150 czapeczek oznaczonych logo i znakami unijnymi. Na koszulkach ( kolory do wyboru przez zleceniodawcę) należy umieścić napis "XV Rodzinny Rajd Rowerowy Regionu Kozła" z logo pośrodku.
Oferty z podaniem ceny brutto na wykonanie poszczególnych asortymentów prosimy składać do dnia 14.05.2014 r. na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Termin wykonania i dostawy - do 28.05.2014 r.
 
Pociągi retro na stacji Stefanowo w gm. Zbąszyń Drukuj Email

Rada Sołecka Stefanowa z okazji odbywającej się w Wolsztynie w dniach 3 i 4 maja Parady Parowozów postanowiła zorganizować imprezę integracyjną dla mieszkańców wsi, wykorzystując postój składu kolejarskiego na stacji Stefanowo.


Więcej…
 
Zapraszamy na XV Rodzinny Rajd Rowerowy Regionu Kozła Drukuj Email
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła zaprasza na XV Rodzinny Rajd Rowerowy Regionu Kozła w dniu 31 maja 2014 r. na trasie: Linie( gm. Kargowa), Wojnowo, Stare Kramsko, Nowe Kramsko, Babimost, Podmokle Wielkie, Podmokle Małe, Babimost, Linie.
Rozpoczęcie i zakończenie rajdu nad Jeziorem Linie.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 22

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.