Aktualności
Pociągi retro na stacji Stefanowo w gm. Zbąszyń Drukuj Email

Rada Sołecka Stefanowa z okazji odbywającej się w Wolsztynie w dniach 3 i 4 maja Parady Parowozów postanowiła zorganizować imprezę integracyjną dla mieszkańców wsi, wykorzystując postój składu kolejarskiego na stacji Stefanowo.


Więcej…
 
Zapraszamy na XV Rodzinny Rajd Rowerowy Regionu Kozła Drukuj Email
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła zaprasza na XV Rodzinny Rajd Rowerowy Regionu Kozła w dniu 31 maja 2014 r. na trasie: Linie( gm. Kargowa), Wojnowo, Stare Kramsko, Nowe Kramsko, Babimost, Podmokle Wielkie, Podmokle Małe, Babimost, Linie.
Rozpoczęcie i zakończenie rajdu nad Jeziorem Linie.
Więcej…
 
Zapraszamy do udziału w XIV Festiwalu Kultury Regionalnej Nowe Kramsko 2014 Drukuj Email

Zespół Edukacyjny w Nowym Kramsku zaprasza do udziału w XIV Festiwalu Kultury Regionalnej Nowe Kramsko 2014, który odbędzie się 29 kwietnia 2014 r. w Nowym Kramsku. Karta zgłoszenia oraz regulamin uczestnictwa - w załączeniu.

Karta zgłoszenia oraz regulamin uczestnictwa

 
Informujemy o wydaniu nowej płyty "Kolędy i pastorałki" Drukuj Email

Urząd Gminy w Siedlcu informuje zainteresowanych folklorem i twórczością ludową o wydaniu płyty "Kolędy i pastorałki", na której znalazły się utwory w wykonaniu zespołów "Perły - Sumsiodki", "Tuchorzacy" oraz "Camerata". Płytę można otrzymać nieodpłatnie w Urzędzie Gminy w Siedlcu oraz Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcu.

  
Zapraszamy na stoisko Regionu Kozła w wielkim kiermaszu turystycznym Drukuj Email

Zapraszamy na stoisko Regionu Kozła w wielkim kiermaszu turystycznym, 4-6 kwietnia 2014 r. w ramach XIX Targów Turystki i Wypoczynku Lato 2014.

Szczegóły na www.targilato.pl

 

 

 
Nagrody Regionu Kozła rozdane Drukuj Email

Na sobotnim balu Regionu Kozła, który w tym roku miał miejsce w zbąszyńskim „Senatorze”  odbyła się uroczystość wręczenia dorocznych nagród Regionu Kozła. Laureatami , wybranymi przez Kapitułę, zostali:

Więcej…
 
Informacja o przebiegu Konferencji Regionu Kozła odbytej w dniu 18 lutego 2014 r. Drukuj Email

W dniu 18.02. odbyła się w Zbąszyniu doroczna Konferencja Regionu Kozła pod przewodnictwem starosty RK – Tomasza Kurasińskiego. Zebrani przyjęli sprawozdanie z wykonania zadań oraz budżetu w roku 2013 oraz nakreślili nowe kierunki działań Stowarzyszenia Gmin RP w roku bieżącym. Ze sprawozdania złożonego członkom Konferencji wynikało, że zaprojektowane na rok 2013 przedsięwzięcia oraz zatwierdzone na ich przeprowadzenie środki zostały zrealizowane zgodnie z założeniami. 


Więcej…
 
III edycja Regionalnego Konkursu Mikrograntowego Drukuj Email
Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła ogłasza III edycję Regionalnego Konkursu Mikrograntowego. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konkursu oraz niezbędnymi dokumentami.

Poniżej dokumenty do pobrania:
 
Posiedzenie Konferencji Regionu Kozła Drukuj Email

Posiedzenie Konferencji Regionu Kozła

Zapraszam członków Konferencji Regionu Kozła na posiedzenie, które odbędzie się w dniu 18 lutego 2014 r. o godz. 13.00 w świetlicy campingu Baszta przy ul. Garczyńskich 5, wejście od strony Hotelu Podzamcze.

Więcej…
 
Wyniki XIV edycji Konkursu na Działania Proekologiczne i Prokulturowe Drukuj Email

W dniu 5 grudnia 2013 r., w nowoczesnej auli Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, miało miejsce ogłoszenie wyników XIV edycji Konkursu na Działania Proekologiczne i Prokulturowe organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 23

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.