RAJD SAMOCHODOWY REGIONU KOZŁA – 29 LIPCA 2012 R. Drukuj Email

Zapraszamy do wzięcia udziału w XII Rodzinnym Rajdzie Samochodowo – Motocyklowym Regionu Kozła, który odbędzie się w dniu 29 lipca 2012 r. na trasie: Zbąszyń, Łomnica, Chrośnica, Boruja, Siedlec, Kargowa, Babimost, Podmokle Małe, Kosieczyn, Chlastawa, Nądnia, Zbąszyń.

W trakcie przewidziano zwiedzanie zabytkowych obiektów położonych na trasie rajdu, konkurs fotograficzny z nagrodami, trzy posiłki, pobyt nad Jeziorem Kuźnickim, ognisko na „Copacabana” w Kargowej, zakończenie połączone z konkursem na skansenie w Podmoklach Małych.

Uczestnicy rajdu otrzymają koszulki i czapeczki z logo RK, pamiątkowe znaczki i naklejki.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailem do dnia 23 lipca 2012 r.

Nr Tel. 68 35 25 230, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Organizatorem rajdu jest: Stowarzyszenie Gmin RP Region Kozła

Informacje szczegółowe

 

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.