Wystawa Oli Kozioł pt. "Chleb i Sól" w Galerii Baszta w Zbąszyniu Drukuj Email

W dniu 25.08.2012 w Galerii Baszta odbyła się wystawa Oli Kozioł „Chleb i sól”, w trakcie której artystka zaprezentowała swoje filmy, kolaże, instalację oraz swój śpiew, a wszystko to miało związek  z "ludowizną" i naturą.


Goście mieli okazję skosztować świeżo upieczonego, tytułowego chleba z solą. Przed Galerią zadziwiał widok mleczy, które wykonała autorka wystawy, a potem namawiała odwiedzających galerię do spróbowania swoich sił w ich tworzeniu. Ola Kozioł - urodzona w 1983 roku w Skierniewicach. W 2009 roku uzyskała dyplom w Pracowni Malarstwa prof. nadzw. Piotra Stachlewskiego, Pracowni Technik Wklęsłodrukowych prof. Krzysztofa Wawrzyniaka i Pracowni Papieru prof. Ewy Latkowskiej-Żychskiej. Od 2009 jest asystentką w Pracowni Malarstwa prof. nadzw. Piotra Stachlewskiego. Brała udział w 5 wystawach indywidualnych i ponad 60 zbiorowych w kraju i za granicą. Współorganizowała Dni Muzyki Tradycyjnej – „Pograjka”, które odbyły się w listopadzie 2011r. w Łodzi. Jest członkinią nieformalnej grupy śpiewu tradycyjnego Miejskie Darcie Pierza oraz Wielkiego Chóru Młodej Chorei – brała udział w Oratorium Dance Projekt oraz w najnowszym spektaklu Teatru Chorea pt. Bachantki  w reż. Tomasza Rodowicza, którego premiera odbyła się w Łodzi 26 marca 2012r. Dotychczas brała udział w kilkudziesięciu ważnych wydarzeniach artystycznych na terenie Polski.

Poniżej kilka zdjęć ze zbąszyńskiej wystawy. 

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.